KORZYŚCI DLA PACJENTA

Wygodna i szybka rezerwacja

Umawianie wizyt lekarskich jeszcze nigdy nie było tak proste! Wystarczy wejść na www.vizit.pl i wpisać w wyszukiwarce dowolną frazę związaną z celem wizyty u specjalisty. Inteligentna wyszukiwarka niczym google wskaże najlepszych specjalistów w okolicy. Wyszukiwarka pozwala na znalezienie lekarza na podstawie takich parametrów jak:

  • imię i nazwisko,
  • specjalizacja,
  • lokalizacja gabinetu lekarskiego,
  • data i godzina wizyty (preferowana przez pacjenta),
  • choroba lub problem zdrowotny,
  • zabieg,

Po wybraniu Lekarza i/lub terminu wystarczy potwierdzić umówienie wizyty. Weryfikacja Pacjenta następuje przez SMS przesłany na podany numer telefonu, lub w przypadku posiadania konta na serwisie VIZIT, odbywa się automatycznie. Po wypełnieniu formularza wizyty, Lekarz otrzymuje pełne informacje dotyczące wizyty, a Pacjent mailowe oraz telefoniczne potwierdzenia. 

Dodatkowo, każdorazowo przed wizytą Pacjent otrzymuje przypomnienia o wizycie zarówno telefoniczne jak i mailowe. W przypadku potwierdzeń mailowch wysyłane są one na 24 h przed planowaną wizytą, natomiast w przypadku telefonicznych, na 8 h przed planowaną wizytą.

Serwis VIZITumożliwia także wygenerowanie mapy dojazdu do Lekarza. Po kliknięciu w "wyznacz trasę" lub odlgełość gabinetu (w km) od Pacjenta - system automatycznie wyznacza optymalną trasę dojazdu. 

Oceny lekarzy

W serwisie VIZIT każdy Pacjent, po odbytej wizycie, może ocenić lekarza. Wystawione oceny widoczne są dla wszystkich Użytkowników serwisu. Lekarz nie ma możliwości edytowania czy usunięcia oceny jaką dostał. Jakość opinii jest priorytetem serwisu VIZIT. 

Brak opłat

W serwisie VIZIT nie pobieramy opłat zarówno za umawianie, anulowanie oraz zmiany terminów wizyt, jak i prowadzenie konta. Wszystkie funkcjonalności dla pacjenta oferowane są całkowicie ZA DARMO!  

 

Wskazówki dojazdu

W serwisie VIZIT Pacjent ma możliwość wyznaczenia optymalnej trasy dojazdy do wybranego Lekarza. Wskazówki dojazdu można wydrukować lub zapisać lub zapisać w formie elektronicznej VIZITÓWKI Lekarza. VIZITÓWKA zawiera wszystkie niezbędne dla Pacjenta dane Specjalisty -dane osobowe i teleadresowe Lekarza oraz pełne podsumowanie umówionej wizyty.

Przypomnienia SMS/e-mail przed wizytą

Pacjent po umówieniu wizyty otrzymuje potwierdzenia mailowe oraz telefoniczne. Analogiczne potwierdzenia przesyłane są również do Lekarza. Dodatkowo, 24h przed umówioną wizytą, z systemu VIZIT, wysyłany zostaje do pacjenta SMS przypominający o wizycie. Każdorazowo, numer telefonu pacjenta jest udostępniamy Lekarzowi. Pacjent natomiast, może w każdej chwili, z poziomu portalu VIZIT, anulować wizytę lub zmienić jej termin. 

Wielu lekarzy w jednym miejscu

Lekarze zarejestrowani w VIZIT to starannie wyselekcjonowani  specjaliści w swoich dziedzinach. Każdy z nich cieszy się nieskazitelną opinią wśród pacjentów, a także w środowisku medycznym. Ze względu na indywidualne potrzeby i oczekiwania Pacjentów oraz Lekarzy, VIZIT udostępnia dwa sposoby rezerwowania wizyt:

  • e-kalendarz, czyli rejestrację online,
  • V-HELP (534 949 982), czyli telefoniczne rezerwowanie wizyt. 

KORZYŚCI DLA LEKARZA

Nowi pacjenci w gabinecie

VIZIT to miejsce spotkania pacjentów z lekarzami i lekarzy z pacjentami. Daj się odnaleźć pacjentom z całej Polski! Nieml 90% Polaków właśnie w internecie szuka informacji o zdrowiu. Nie ignoruj internetu, jako kanału dostepu do pacjentów. 

Całodobowa rejestracja

Dzięki VIZIT pacjenci mogą umawiać wizyty 24h na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku, z dowolnego miejsca na świecie! Osoby pracujace w rejestracji zamiast odbierać telefony będą mogły zając się pacjentami w gabinecie. 

Wygodny kalendarz wizyt

Prowadzenie intuicyjnego kalendarza VIZIT nie wymaga instalacji dodatkowego oprogramowania. Wystarczy komputer podłączony do internetu. Za pomocą Konta rejestracji, można zarządzać kalendarzami wizyt wielu lekarzy, bez konieczności wielokrotnego logowania się. System VIZIT w łatwy sposób można zintegrować z kalendarzem google oraz systemami do zarządzania gabinetem.  

Automatyczne potwierdzenia

Każdorazowo, przy umawianiu wizyty na serwisie VIZIT, system wysyła email oraz SMS potwierdzający wizytę w gabinecie zarówno do lekarza jak i pacjenta. Zmiany dotyczące dostepności terminu automatycznie wprowadzane są również w zintegrowanych z kalendarzem VIZIT systemach do zarządzania gabinetem czy zintegrowanym kalendarzem google.

Darmowy okres testowy!

Serwis VIZIT przygotował specjalną ofertę dla wszystkich lekarzy, połoznych, dietetyków, fizjoterapeutów i reprezentantów zawodów paramedycznych. Do 31 grudnia 2015 roku obowiązuje darmowy okres próbny - brak jakichkolwiek opłat za umówione wizyty czy też korzystanie z serwisu (np. edycja wizyt, statystyki). Potem wybierz wariant dostosowany do swoich potrzeb - opłatę za odbyte wizyty lub stały abonament. Nic nie tracisz - możesz tylko zyskać. 

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem opieki nad klientem pod adresem [email protected] lub pod numerem telefonu +48 884 639 748. 

 

Darmowa promocja

Działania marketingowe i PRowe serwisu oparte są na promowaniu wszystkich specjalistów w swoich dziedzinach.  Pozycjonowanie serwisu przez pryzmat jakości ma na celu zbudowanie poczucia bezpieczeństwa oraz zdobycie zaufania rynku. Dzięki optymalizacji działań pozycjonujących minimalizujemy koszty, jak również zwiększamy dotarcie do potencjalnych klientów, tym samym optymalizując koszty marketingowe ponoszone przez Lekarzy. 

Dzięki intensywnym działaniom pozycjonującym, profile lekarzy na platformie VIZIT, indeksowane są nazwiska oraz specjalizacje wraz z lokalizacją. Wyższe pozycjonowanie w wynikach wyszukiwania Google to łatwiejsze znalezienie lekarza przez pacjenta oraz optymalizacja kosztu dotarcia do klienta dla lekarza.